Het team


Het team van Radine

Radine is een specialist in het ontwerpen en bouwen van trilvullers. Efficiënte systemen voor de aanvoer en positionering van onderdelen. Wij integreren onze trilvullers in complete productiesystemen. Dit doen wij al sinds 1967. Custom made.

Remco van Dijk

Directeur
T: 0342-403230
r.vdijk@radine.nl

Karel Schuitemaker

Sales en Projectmanager
T: 0342-403230
k.schuitemaker@radine.nl

Kees Pater

Technisch Adviseur
T: 0342-403230
c.pater@radine.nl

Machiel Doornenbal

Hoofd Trilvullerbouw
T: 0342-403230
m.doornenbal@radine.nl

Willem Daggert

Hoofd Bedrijfsbureau
T: 0342-403223
w.daggert@radine.nl

Mario de Bont

Hoofd Engineering
T: 0342 - 403173
m.debont@radine.nl

Ferdy Meppelder

Technisch Adviseur Buitendienst Regio Noord
T: 0342-403222
f.meppelder@radine.nl

Maarten Bruin

Technisch Adviseur Buitendienst Duitsland
T: +31- (0)342-403230
m.bruin@radine.nl

Marieke de Wit

Secretaresse
T: 0342-403230
m.dwit@radine.nl

Referenties

We can handle it!

Bekijk onze Projecten